שאלות ותשובות

כל השאלות שרציתם לשאול את סוכן הביטוח שלכם ולא העזתם לשאול

לא פעם אנחנו נפגשים עם בעל מקצוע ועולות לנו בראש שאלות שלא תמיד אנחנו מרגישים בנוח לשאול אותם, אז החלטנו לחסוך לכם את המבוכה ולשאול את השאלות הכי מביכות ולתת לכם את התשובות הכי אמיתיות.

אנחנו חיים בעידן בו אנחנו מבצעים לא מעט פעולות בכוחות עצמנו, אנחנו מתנהלים מול הבנקים באופן כמעט עצמאי, אנחנו מזמינים טיסות ומלונות באופן עצמאי ובעצם מה לא, אבל חשוב לדעת שעולם הביטוח הוא לא רק רכישת מוצר שאנחנו מבינים ומכירים אותו, מדובר במוצר שצריך להתאים לצורך שלכם, אמור להשתנות לאורך השנים בהתאם לשינויים המשפחתיים והאישיים שלכם, והכי חשוב זה מוצר שמידי פעם צריך להשתמש בו, לרוב משתמשים במוצר כשאנחנו במצב הכי קשה, אחרי פציעה או צורך בניתוח, תפקידו של סוכן הביטוח להתאים לכם את המוצר בהתאם למידות שלכם, ללוות אתכם לאורך השנים ולבצע התאמות והכי חשוב, בזמן אמת לייצג אתכם מול חברות הביטוח בצורה הכי מקצועית.

נכון, אפשר לרכוש ישירות בחברות הביטוח או בביטוח הישיר, חשוב לדעת מספר נקודות מאוד חשובות בהתייחס לרכישה ישירה :

  1. לעולם הנציג/ה מטעם חברת הביטוח או המוקדן/ית מטעם הביטוח הישיר יציעו לכם מוצרים של החברה שלהם, הם לא יבצעו השוואה של מוצרים מחברות מתחרות ויציעו לכם את המוצר הטוב ביותר. אנחנו כן, אנחנו עובדים עם מרבית חברות הביטוח ויודעים להציע לכם את המוצר המשתלם והטוב ביותר עבורכם.
  2. מי שמכר לכם באופן ישיר לא ילווה אתכם גם בזמן התביעה, שם תצטרכו להתנהל בכוחות עצמכם מול מחלקת התביעות של חברות הביטוח, אז תגלו כמה העניין לא פשוט וכמה חשוב איש מקצוע שייצג אתכם מול חברת הביטוח.
  3. הביטוחים הישירים לא בהכרח יותר זולים, דווקא בגלל שיש לנו גישה למרבית חברות הביטוח אנחנו יכולים לנצל תנאים ייחודים והטבות שיש בחברות ולהציע לכם מוצר במחיר ובתנאים משתלמים ובליווי של איש מקצוע.

מזה שנים שסוכני הביטוח הרחיבו את סל השירותים שהם מעניקים ללקוחות, מאז שחברות הביטוח רכשו את כל קופות הגמל וקרנות ההשתלמות עולם החיסכון הפרטי התרחב באופן משמעותי ומהווה חלופה טובה משמעותית מהבנקים, בתור סוכן אני מציע מגוון רחב של מוצרים פיננסים שמתנהלים בחברות הביטוח ובתי השקעות מהמובילים בשוק הישראלי, למוצרים אלו יתרונות רבים ביחס למוצרים שקיימים בבנק, בכל שנה מעבירים הישראלים מיליארדי שקלים מפיקדונות בנקאיים לניהול בתי השקעות וחברות הביטוח.

תפקידו של סוכן הביטוח מסתכם בשתי משימות עיקריות, שעוטפות בתוכן את המהות של התפקיד:

  1. לוודא שהלקוחות מגיעים עם מקסימום חיסכון לגיל פרישה שיאפשר לכם חיים בכבוד לאחר הפרישה.
  2. במקרה של "תקלות" ( אובדן כושר עבודה, פציעה , צורך בניתוח או בהשתלה וכו) בדרך ליעד, שיהיה המענה הטוב ביותר כדי שתוכלו לעבור את ה"התקלה" ולהמשיך לעבר היעד.

למעשה ניתן לפנות אליי במגוון רחב של נושאים שקשורים לעולמות הפיננסים וניהול הפיננסי של המשפחה וכמובן בעולמות הביטוח, בחלק מהנושאים אנחנו נעזרים כמובן בבעלי מקצוע מהשורה הראשונה שמלווים את הלקוחות שלנו.

עולם הפיננסים רחב ביותר וכולל מעבר לחיסכון לגיל פרישה ( חיסכון פנסיוני ) לא מעט תחומים, תוכניות חיסכון, ניהול תיקי השקעות, השקעות אלטרנטיביות ועוד, אבל תחום הפיננסי לא כולל רק השקעות אלה גם שירותים בתחומים אלו – ליווי בעת לקיחת משכנתא או מחזור משכנתא, בדיקת זכאות להחזרי מס לשכירים, לקיחת משכנתא, משכנתא הפוכה ועוד.

כמו שניתן לראות עולמות הפיננסים מאוד רחבים, סוכן הביטוח מהווה כיום יותר כ – מנהל תיק אישי שלכם ומהווה צומת לטיפול שוטף בכל הנושאים שהוזכרו לעיל, כמובן שאנחנו נעזרים בליווי של בעלי מקצוע כל אחד בתחומו ומעניקים לכם שירות כולל במקום אחד.

לסיכום:

עולמות הביטוח והפיננסים השתנו ללא הכר בעשור האחרון, אם בעבר תחומי חיסכון נוהלו בעיקר בבנקים, וחברות ביטוח עסקו בעיקר בתחום אחד – ביטוחים, העולם החדש למעשה מייצר מגוון רחב של פתרונות באמצעות חברות שונות מעבר לחברות המסורתיות, התפקיד שלנו מאפשר לנו חשיפה ללא מעט מכשירים מעניינים אותם אנחנו מנגישים ללקוחות שלנו.