ייעוץ פרטי למשכנתאות הוא מקצוע שצמח מצורך ברור ותפס תאוצה גדולה.

ייעוץ למשכנתא חדשה – המטרה של הבנק והבנקאי היא להרוויח כמה שיותר כסף מכל לקוח שנוטל משכנתא. הפרשי הידע העצומים בין פקיד המשכנתאות בבנק ונוטל המשכנתא (שכנראה זו הפער הראשונה או השנייה שהוא נוטל משכנתא) הם עצומים, תפקידו של יועץ המשכנתא מעבר לייעוץ היא לגשר על פערי הידע. הייעוץ הפרטי מתחיל בפגישה על מנת ללמוד את צרכי הלקוח לפני ולפנים ולהבין מהי המשכנתא שמתאימה לו. לאחר מכן איסוף מסמכים מהיר וחכם, בנייה של תיק משכנתא מושלם לבנק והגשה שלו לאישורים עקרוניים בסניפים הנכונים. בנייה של תוכנית מימון ותמהיל משכנתא אופטימאלי, ביצוע מכרז ריביות בין הבנקים השונים וליווי ופתירת כל בעיה עד קבלת הכסף.

ייעוץ למחזור משכנתא -משכנתא היא מוצר פיננסי בשוק משתנה. מי שיודע לעקוב אחרי המשכנתא שלו לאורך ₪ ביחס למי שייקח משכנתא ויטמון את ראשו בחול.170,000חיי המשכנתא ולנצל הזדמנויות יחסוך בממוצע כ אנחנו באיתנים מומחים בבדיקת כדאיות כלכלית למשכנתא כלומר, מקבלים מהלקוח דוח יתרות לסילוק ומחזירים ללא עלות. –דוח שאומר כמה כסף אפשר לחסוך. השירות הזה עבורכם הוא במידה וקיימת כדאיות למחזור, אנחנו נותנים את האופציה ללוות את הלקוח בכל התהליך.

ייעוץ למרכוז הלוואות– ישנם לא מעט אנשים בישראל עם הלוואות מעבר למשכנתא. אנחנו יודעים לקחת את כל ההלוואות הקצרות האלה ולמרכז אותן לתוך המשכנתא ועל ידי כך להוריד את ההחזר החודשי בצורה דרמטית וברוב המקרים לחסוך כסף גדול.

ייעוץ לרכישת נכסים ללא הון עצמי– כל מי שבידו נכס ללא משכנתא או עם משכנתא נמוכה מהשווי של הנכס, יכול לרכוש נכס בלי להביא כסף מהבית. זהו שירות פרימיום הכולל ליווי לשתי משכנתאות – האחת על הנכס הקיים והשנייה על הנכס החדש.